16 Ekim 2014 Perşembe

güzel bir gün #nereyegidelim?

Havalar çok soğumadan gidebilceğimiz her türlü açık alanı değerlendirdiğimiz günlerden birinde neler yaşadığımızı paylaşmak istedim. Biz kim miyiz? Ben,Barış(erkek arkadaşım) ve keyfimizin kahyası :)

ilk olarak Emirgan Sarı Köşk ile başlamak istiyorum. Asla her hangi bir belediye yerinden beklemeyeceğiniz kadar şık bir mekan ve kibar garsonlar var. Yediklerinizin lezzetinden de asla şüpheniz olmasın hepsi çok lezzetli ama benim tavsiyem Osmanlı Mutfağını denemeniz. Aaa buarada bu muhteşem manzara ve uygun fiyatlardan cabası!!!


yemekleri yedikten sonra eritmek için doğal yürüyüş parkurunuz hemen hizmetinizde. Üstelik ünlü "black swan" da size eşlik edecek :)


gelelim ne giydim sorusunun cevabına 

elbisem H&M
çantam Moschino
botlarım Miss Selfridge 
gözlüklerim Marc by Marc JacobsEmirganda peyzaj düzenlemeleri harika notalar,piyanolar.şiirler her yerde ama benim favorim kuşların şahane köşkü, bayıldım ben buraya sonuçta yuvayı dişi kuş yapar :)


Daha sonra bizim tercihimiz İstinye Park GiGi oldu ben burayı çok seviyorum çünkü çok farklı dekoru ve tabloları var sanat eseri gibi. Gelelim saçlarıma, tabiki saç tebeşiriyle yaptım. Ben the body shop tebeşirini kullandım ve nihayet bitti. Çünkü hiç memnun değildim, hem sürmesi çok zor hem de çok pahalı. En iyi uygulama için de tavsiyem saçlarınızın uçlarını biraz nemlendirip uygulamanız ve üstüne saç spreyi sıkıp düzleştirmeniz. En az iki gün saçınıza tutunabiliyor.


Bizim bir günümüz böyle geçti, herkese sevdikleriyle birlite musmutlu günler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder