15 Eylül 2013 Pazar

Bebek Şenliği 2013

Kurulduğu ilk yıldan beri merakla beklediğim ve severek gittiğim bir etkinlik Bebek Şenliği.Hem çok doğal hem çok renkli hem çok marjinal. Hayallerimdeki gibi bir şenlik ortamı.Üstelik en beğendiğim tasarımları hem indirimli hemde daha sıcak bir ortamda alma şansım oluyor.
Bu sene diğer senelere göre en beğendiğim şenlikti.Hem daha organizeydi hemde daha doluydu.
Sokaklara bölünen Bebek Parkında ihtiyacınız olan her şeyi bulabiliyorsunuz.Diğer senelere göre daha güzel olan bölümlerin başında yemek alanı vardı.Özellikle en beğendiğim iki mekanın orada olması beni çok mutlu etti."Karnaval Hotdog ve Maria'nın Bahçesi".Devam edersek,diğer bir güzellikte sokak hayvanları ve sahipli hayvanların iç içe mutlu ve karınlarını doyurarak bir şenlik geçiriyor olmalarıydı.En son bu kadar hayvanı petfestte bu kadar mutlu görmüştüm.
Yedikule Hayvan Barınağının da girişte bir standı vardı ve alacağınız bir t-short bir hayvanın aşısı olarak onlara geri dönüyor.Üstelik çantanızda yanında hediye.Tabi ki bizde bir T-short aldık
Şenlikte bir de duran kadın vardı.Bence ürkütücüydü ama insanlarla arası çok iyiydi.Ve bende hemen duran kadının yerini kaptım :)


İşte bir kaç stand görüntüsü :

En beğendiğim ise Renault'un elektrikli arabası.Hem rengarenk hem küçük hemde motordan farksız.Ve işte diğer aldıklarım :


ilki "berry" t-short 
www.berrshop.net adresinden ulaşabilirsiniz.ikinci ise "1love4shop" t-short
www.1love4shop.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ayrıca hediye olarak uzun zamandır denemek istediğim "beyaz çay" hediye edildi.
veee tabi ki "more issues than VOGUE"

Ve kombinim :

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder